• +90 224 243 17 00
  • info@prosem.com.tr
Veri Depolama Çözümleri Prosem

Otomasyon Çözümleri

Otomasyon çözümlerimiz, hizmet sunduğumuz firmaların altyapıları, politikaları, süreçleri ve en iyi uygulamaları hakkında bilgi toplayarak; masrafları azaltmak, uygulama kullanılabilirliğini genişletmek ve hizmet teslimatını geliştirmek amacıyla IT personelinin yönetilebilir sistemler inşa etmesini ve faaliyetlerini otomatize etmesine olanak sağlıyor.


"Kullanıcı klavye ve fare kullanmadığı gibi bilgisayar da görebileceği zarar ve estetik nedenlerden ötürü bir kutu içinde saklanır. Küçük bir yazıcı ekiyle kioskların yazılı materyal verebilen mekanizmalar şeklinde kullanılmaları da mümkündür.Basit bir PC ve dokunmatik ekrandan oluşan bu sistemin kullanım alanlarına her geçen gün bir yenisi eklenmektedir. Firmalarda kioskları işletme içerisinde uygun yazılımlar ile kullanıcıların tek tuş ile üretim vb. işleri yapabilmesi adına konumlandırıyoruz."

Veri Depolama Çözümleri Prosem

El Terminallari

Özellikle stoklu çalışılmak zorunda kalınan sektör ve üretim tesislerinde, elde bulunan yardımcı aparatların stok sayısını anlık takip edebilmek, bilgisayarlı sistemler üzerinden eksik ve fazla tespitleri yapabilmek adına, el terminalleri ve barkodlu sistemler firmalar tarafından tercih edilmektedir. El terminali, el ile kullanılarak anlık kullanım kolaylığı ve işlem yapabilme özelliği bulunan el bilgisayarlarına verilen genel isimdir. Asıl amacı, bilgi transferinin sağlanmasıdır. Raflardaki barkodların ya da karekodların okutulması, el ile bilgi girilmesi gibi farklı yöntemlerle bilgi transferi yapılan bu tip aletler, anlık yapılan tüm işlemlerin ortak ağda görülmesi sonucu, işletmeye dinamizm kazandırmaktadır.


Prosem Bilişim, tüm bu süreçte müşterilerini doğru ürünleri konumlandırarak, verimliliği ve iş sürekliliğini arttırmaktadır.