• +90 224 243 17 00
  • info@prosem.com.tr

Hakkımızda

Sürekli gelişen bilgi birikimiyle, bilişim teknolojilerini, siz müşterilerinin ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılamak üzere kullanmakta, etkili ve sonuç odaklı çözümler sunmaktadır. Farklı sektörlerden müşterilerimize yönelik geliştirdiğimiz özel teknolojik çözümler, firmalara verimlilik, rekabet avantajı ve katma değer yaratmaktadır. Bursa ve Türkiye genelinde birçok projede imzamızın bulunmasının altında 10 yıllık tecrübemiz yatmaktadır. Bu tecrübeye dayanarak, 2011 yılında Bilişim sektöründe, müşteri odaklı butik bir anlayışla kurulan firmamız, tecrübeli ekibi ile birçok başarılı teknolojik projenin mimarı olmuştur.

Prosem,

Yaptığı kesintisiz yatırımlarıyla kurumsal pazarın en yenilikçi sistem entegratörü firmalarından biridir. Dünyadaki yenilikleri takip ederek, sürekli geliştirdiğimiz hizmetlerimiz, altyapı kurulumlarından, kurumsal düzeyde Veri Güvenliği, Sistem (Server ve Storage) ve Network çözümleri satış ve sonrası desteğe kadar, bir kurumun BT 360° kapsayan geniş bir faaliyet alanını içermektedir..

Misyonumuz

Kurulduğumuz günden bu yana hizmet seviyesini daima üst seviyede tutarak, güvene dayalı bir ortamda, etik kurallar çerçevesinde faaliyet göstermektir. Müşteri memnuniyeti ile farklılaşmayı ilke edinen anlayışımız Türk Bilişim Sektörü’nün gelişimine de katkıda bulunmaktadır. Hayata geçirdiğimiz başarılı projeler ile yarattığımız müşteri memnuniyeti sayesinde yeni fırsatlar yakalıyor olmaktan gurur duyuyoruz.

İş Ortaklarımız